Kto rozpoznaje złodzieja? [film]

3 kwietnia 2020, 22:30, red
fot. Jubiler Roman Kaźmierczak
W piątkowe popołudnie w sklepie jubilerskim przy ul. Sikorskiego w Gorzowie doszło do zuchwałej kradzieży biżuterii. Właściciel sklepu opublikował nagranie z monitoringu na którym widać złodzieja i prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Co istotne, ten nie był zamaskowany.

Portal gorzowiani.com informował, że w piątkowe popołudnie 3 kwietnia doszło do zuchwałej kradzieży w sklepie jubilerskim przy ul. Sikorskiego w Gorzowie. Mężczyzna ukradł dwie tacki jubilerskie ze złotem i uciekł ze sklepu. Złodziej nie był zamaskowany, miał tylko czapkę z daszkiem i reklamówkę w dłoni. Po tym, jak ukradł kosztowności uciekł pomiędzy bloki.

Właściciel sklepu jubilerskiego w piątkowy wieczór opublikował nagranie z monitoringu. - Dziś spotkała nas taka oto przykra sytuacja. W czasach kiedy nasze dziewczyny walczą o przetrwanie, gdyż rząd nie wspiera naszej firmy, a jedyna siedziba może być dla was otwarta. Szczególny szacunek dla tej Pani która musiała przeżyć dziś ogromy stres – czytamy na facebookowym profilu Jubiler Roman Kaźmierczak.

Okazało się, że mężczyzna zanim ukradł biżuterię, wcześniej zrobił rozpoznanie w sklepie. Na nagraniu z kamer widać, jak mężczyzna najpierw pojawił się u jubilera po godz. 11, kręcił się i rozglądał. Następnie wrócił po dwóch godzinach z reklamówką w ręku, poprosił ekspedientkę o wyciągnięcie biżuterii na tackach. Kiedy kobieta to zrobiła, mężczyzna chwycił je i wybiegł ze sklepu.

Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z monitoringu proszony jest o kontakt z policją lub z właścicielem sklepu jubilerskiego.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości