Wiadomości

Zuchwała kradzież u jubilera

3 kwietnia 2020, 16:24, red
fot. czytelnik
W piątkowe popołudnie w jednym ze sklepów jubilerskich przy ul. Sikorskiego w Gorzowie doszło do zuchwałej kradzieży. Mężczyzna ukradł biżuterię i uciekł. Na miejscu pracują policjanci.

Informacje o zuchwałej kradzieży ze sklepu jubilerskiego przy ul. Sikorskiego otrzymaliśmy od naszego czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400. Do zdarzenia doszło przed godz. 14 w piątek 3 kwietnia. Na miejsce została wysłana policja.

- Potwierdzamy, że doszło do kradzieży akcesoriów jubilerskich w sklepie przy ul. Sikorskiego. Na miejscu pracują policjanci – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Z kolei według naszego czytelnika miały zostać skradzione dwie tacki jubilerskie ze złotem. W sklepie znajdowała się ekspedientka, na szczęście nic się jej nie stało. - Mężczyzna nie był nawet zamaskowany, tylko miał czapkę z daszkiem i reklamówkę w dłoni. Po tym, jak ukradł kosztowności uciekł pomiędzy bloki – opowiada nasz czytelnik.

Policjanci szukają mężczyzny. Zabezpieczony został również monitoring. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości