Wiadomości

Specjalne godziny na zakupy dla seniorów w Tesco

23 marca 2020, 17:03
Codziennie od 9 do 10 w sklepie Tesco przy ulicy Górczyńskiej w Gorzowie bezpieczne zakupy będą mogli zrobić seniorzy. Tesco wprowadza specjalne godziny na zakupy dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, w szczególności dla osób starszych.

Sklep apeluje, aby pozostali klienci robili zakupy w pozostałych godzinach. Akcja jest apelem do wszystkich klientów, a jej celem jest umożliwienie osobom starszym szybkie i sprawne zrobienie najpilniejszych zakupów. Dzięki temu będą mogli szybciej wrócić do domu i będą mniej narażeni na zarażenie koronawirusem.

Co ważne, w trakcie specjalnych godzin sklepy Tesco pozostaną otwarte dla wszystkich klientów, ale sieć handlowa prosi swoich pozostałych klientów o zrozumienie i ustępowanie pierwszeństwa osobom starszym w wyznaczonym czasie.

- Jesteśmy w pełni skoncentrowani na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym pracownikom i klientom. Wiemy też, że wśród naszych klientów są osoby wymagające od nas wszystkich szczególnej uwagi. Wprowadzając specjalną godzinę każdego dnia, chcemy umożliwić im zrobienie niezbędnych zakupów i zapewnić komfort oraz bezpieczny dostęp do potrzebnych produktów. Wierzymy, że nasi klienci wesprą nasze działania i ustąpią pierwszeństwa osobom starszym. W tym szczególnym okresie bardziej niż kiedykolwiek musimy skupić się na wzajemnej pomocy i solidarności. – tłumaczy Daria Kulińska, Dyrektor ds. komunikacji w Tesco Polska.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości