Wiadomości

Kierowca volkswagena potrącił pieszego [film i zdjęcia]

24 lutego 2020, 07:05, ak
fot. Anna Kluwak
Do dramatycznego potrącenia doszło w poniedziałkowy poranek na oznakowanym przejściu dla pieszych na rondzie Górczyńskim. Kierujący volkswagenem potrącił przechodzącego przez 41-letniego mężczyznę. Nieprzytomny pieszy został przewieziony do gorzowskiego szpitala.

W poniedziałek 24 lutego o godz. 5.50 na rondzie Górczyńskim doszło do potrącenia na pasach. Mężczyzna przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych od strony Piłsudskiego w kierunku ul. Czartoryskiego (w stronę Castoramy). Natomiast kierowca volkswagena zjeżdżał z ronda w ul. Górczyńską w stronę ul. Wyszyńskiego.

Kiedy mężczyzna był już w połowie przejścia dla pieszych został potrącony przez kierowcę volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że w szybie zrobiła się dziura. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce reanimowali potrąconego mężczyznę.

- Wyjaśniamy w jakich okolicznościach doszło do potrącenia 41-letniego pieszego przez 37-letniego kierowcę volkswagena. Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny wypadku. Ulica Górczyńska w stronę Wyszyńskiego jest zablokowana – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Niestety potrącony 41-latek zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. 

Fotoreportaż


1/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

1/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

2/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

2/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

3/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

3/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

4/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

4/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

5/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

5/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości