Wiadomości

Kierowca volkswagena potrącił pieszego [film i zdjęcia]

24 lutego 2020, 07:05, ak
fot. Anna Kluwak
Do dramatycznego potrącenia doszło w poniedziałkowy poranek na oznakowanym przejściu dla pieszych na rondzie Górczyńskim. Kierujący volkswagenem potrącił przechodzącego przez 41-letniego mężczyznę. Nieprzytomny pieszy został przewieziony do gorzowskiego szpitala.

W poniedziałek 24 lutego o godz. 5.50 na rondzie Górczyńskim doszło do potrącenia na pasach. Mężczyzna przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych od strony Piłsudskiego w kierunku ul. Czartoryskiego (w stronę Castoramy). Natomiast kierowca volkswagena zjeżdżał z ronda w ul. Górczyńską w stronę ul. Wyszyńskiego.

Kiedy mężczyzna był już w połowie przejścia dla pieszych został potrącony przez kierowcę volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że w szybie zrobiła się dziura. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce reanimowali potrąconego mężczyznę.

- Wyjaśniamy w jakich okolicznościach doszło do potrącenia 41-letniego pieszego przez 37-letniego kierowcę volkswagena. Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny wypadku. Ulica Górczyńska w stronę Wyszyńskiego jest zablokowana – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Niestety potrącony 41-latek zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

1/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

2/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

2/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

3/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

3/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

4/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

4/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

5/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

5/5 Potrącenie na rondzie Górczyńskim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości