Wiadomości

Budynek dawnego kina Słońce na sprzedaż!

21 lutego 2020, 11:20, red
fot. Anna Kluwak
Najpierw Letnia, teraz budynek dawnego kina Słońce. Kolejny obiekt w centrum Gorzowa idzie pod młotek. Właściciele chcą za sprzedaż budynku przy ul. Chrobrego 2 aż 4 mln 400 tys. zł. Czekają na oferty do sierpnia 2020 roku.

We wrześniu 2019 roku na sprzedaż została wystawiona kultowa Letnia. Cena jaką chciała właścicielka za sprzedaż lokalu to 1 mln 280 tys. zł. Teraz pod młotek idzie kolejny obiekt w centrum Gorzowa, tuż po sąsiedzku. Na popularnym serwisie aukcyjnym został wystawiony na sprzedaż budynek po dawnym kinie Słońce.

3-piętrowy budynek o powierzchni 1373 m.kw. ma przeznaczenie usługowo-handlowe oraz posiada część biurową i mieszkalną, co daje ogromne możliwości adaptacji obiektu. Natomiast powierzchnia działki to 1090 m.kw., co pozwala na zaprojektowanie drugiego budynku lub wykorzystania placu na miejsca parkingowe.

Kino Słońce zostało otwarte w grudniu 1948 roku, natomiast zostało zlikwidowane w 2007 roku i zaadaptowane na lokal z dyskoteką. Obecnie mieści się tam klub Studio oraz escape room Open the Lock, którzy dzierżawią pomieszczenia od właściciela budynku.

Chętne osoby mogą kupić budynek pod dawnym kinie na popularnym serwisie aukcyjnym za kwotę 4 mln 400 tys. zł. Oferta jest ważna do sierpnia 2020 roku.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości