Wiadomości

Uwaga na zmiany pod Rolnikiem

18 lutego 2020, 15:34, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W piątek 21 lutego nastąpi zmiana organizacji ruchy w rejonie skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Dworcową i Orląt Lwowskich. Wszystko przez budowę nowego ronda przy Rolniku.

Trwa przebudowa ul. Sikorskiego, niestety po raz kolejny został przesunięty termin zakończenia inwestycji. Tym razem cała Sikorskiego powinna być gotowa do 21 czerwca, natomiast torowisko do 6 kwietnia 2020 roku.

W piątek 21 lutego wykonawca przystąpi do kolejnego etapu robót, co wiąże się ze zmianami w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Sikorskiego, Orląt Lwowskich i Dworcowej. Wszystko przez budowę ronda w rejonie Rolnika.

Jakie zmiany czekają na kierowców? Zwężenie przejazdu przy Rolniku -zwężony odcinek jezdni będzie jednokierunkowy z możliwością przejazdu z al. Konstytucji 3 Maja i z ul. Orląt Lwowskich w ul. Dworcową i Sikorskiego. Ponadto zostanie udostępniony przejazd od ul. Sikorskiego w ul. Kosynierów Gdyńskich - ta znów stanie się drogą jednokierunkow, z możliwością wyjazdu w ul. Estkowskiego.

Z kolei z ul. Dworcowej, która w dalszym ciągu będzie dwukierunkowa będzie można skręcić wyłącznie w prawą stronę w ul. Sikorskiego i poprzez ul. Kosynierów Gdyńskich dojechać do ul. Estkowskiego. Natomiast w pasie Al. Konstytucji 3 Maja na odcinku od ul. Orląt Lwowskich do skrzyżowania z ul. Estkowskiego w dalszym ciągu funkcjonował będzie pas do postoju dla autobusów. Wjazd na skrzyżowanie i przejazd w każdym kierunku będzie odbywał się jednym pasem.

- Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót i stosowanie się do znaków drogowych – podkreśla Krzysztof Kropiński z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości