Wiadomości

Ceny paliw na stacjach w Gorzowie

4 lutego 2020, 15:42
Ceny na stacjach benzynowych wyraźnie spadły. Jeżeli nie wiecie gdzie zatankować, skorzystajcie z naszego zestawienia. Aktualizujemy je na bieżąco.

Jak informuje portal e-petrol.pl, w mijającym tygodniu na stacjach dominowały obniżki, ale skala zmian nie była duża. Benzyna bezołowiowa 95, olej napędowy i LPG potaniały o 2 grosze. Za litr popularnej 95-tki płacimy w tym tygodniu średnio 4,94 PLN, diesel kosztuje 5,13 PLN/l a autogaz 2,33 PLN/l.

Prognozy na najbliższy tydzień dla poszczególnych gatunków paliw wyglądają następująco: 4,91-5,02 PLN/l dla benzyny 95-oktanowej, dla diesla 5,09-5,21 PLN/l i 2,30-2,36 PLN/l dla autogazu. To przewidywane przez nas najczęściej spotykane przedziały cenowe, ale na stacjach ostro konkurujących ceną obniżki mogą być bardziej wyraźne.

A jak to wygląda na gorzowskich stacjach benzynowych? Według zestawienia, dostępnego na naszej stronie internetowej, średnia cena litra benzyny bezołowiowej spadła już poniżej 5 złotych i wynosi 4,95 (dane z dnia 3.02.2020). Najtaniej za litr tego paliwa zapłacimy obecnie na Intermarche przy Pomorskiej i Fredry oraz na stacji OTL przy ulicy Szpitalnej – 4,89 zł.

Cena oleju napędowego także na niektórych stacjach spadła poniżej 5 złotych. Diesla zatankujemy najtaniej na stacjach przy marketach: Tesco i Intermarche – odpowiednio 4,97 i 4,99 zł. Najdrożej jest na BP przy Kasprzaka oraz na stacjach sieci Orlen. Tam litr tego paliwa kosztuje 5,19.

Właściciele samochodów na gaz najtaniej zatankują na dwóch stacjach – jest to Tesco (2,24 zł/l) oraz Lampgas przy ulicy Walczaka (2,26 zł/l).

Ceny na poszczególnych stacjach paliw można sprawdzić na naszej stronie internetowej w specjalnie utworzonej zakładce „PALIWA”


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości