Wiadomości

Mężczyzna wszedł pod jadącą toyotę

30 grudnia 2019, 17:19, red
fot. Anna Kluwak
W poniedziałek przy ul. Marcinkowskiego kierujący toyotą potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu gdzie nie ma pasów. Poszkodowany 66-latek został zabrany na badania do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci ukarali go mandatem za wtargnięcie na jezdnię.

Do wypadku przy ul. Marcinkowskiego doszło po godz. 16.15 w poniedziałek 30 grudnia. Kobieta kierująca toyotą jechała ul. Marcinkowskiego w stronę skrzyżowania z ul. Matejki i na wysokości hali Orbi potrąciła pieszego. Jak się okazało, mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu gdzie nie ma oznakowanego przejścia dla pieszych.

- Kierująca toyotą jechała powoli tuż za innymi autami w kierunku ul. Matejki. Natomiast 66-letni mężczyzna postanowił przejść przez jezdnię pomiędzy sznurem jadących aut. Do potrącenia doszło na szczęście przy małej prędkości – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Poszkodowany mężczyzna został zabrany na badania do gorzowskiego szpitala. Policjanci zdecydowali, że ukarają 66-latka za wtargniecie na jezdnię. Pieszy dostał 250 zł mandatu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości