Potrącenie kobiety na pasach

29 listopada 2019, 20:00, ak
fot. Anna Kluwak
W piątkowy wieczór na rondzie Ofiar Katynia w Gorzowie kierujący volkswagenem potrącił przechodzącą przez pasy kobietę. Na miejsce została wezwana policja i karetka pogotowia. Poszkodowana piesza została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Do wypadku na rondzie Ofiar Katynia doszło po godz. 19.15 w piątek 29 listopada. Kierujący volkswagenem potrącił przechodzącą przez pasy kobietę. Na miejsce została wezwana policja i karetka pogotowia.

Policjanci będą wyjaśniać dlaczego kierujący volkswagenem jadąc Aleją Ruchu Młodzieży Niezależnej w kierunku ronda potrącił znajdującą się już na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. Według relacji świadka, mężczyzna miał nie zauważyć pieszej, ponieważ rozmawiał przez telefon. Natomiast kobieta miała już schodzić z pasów.

Potrącona kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala. - Ustalamy dlaczego 51-letni mężczyzna kierujący volkswagenem passatem potrącił znajdującą się na pasach kobietę. Piesza na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń, a całe zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja - mówi Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości