Gorzów: Zatrzymania w sprawie brutalnej napaści na 30-latka

16 listopada 2019, 21:12, red
fot. Lubuska policja
W sobotę doszło do zatrzymania 6 mężczyzn związanych z brutalną napaścią na 30-latka w Gorzowie. Trzech zamaskowanych mężczyzn siłowo rozwaliło drzwi mieszkania, a następnie brutalnie pobiło 30-latka, pozostałych trzech miało stać na czatach. Ofiara trafiła do gorzowskiego szpitala.

W piątkowy wieczór 15 listopada przy ul. Mikołajczyka doszło do brutalnej napaści na 30-letniego mężczyznę. Do mieszkania na pierwszym piętrze weszło siłowo trzech zamaskowanych mężczyzn, którzy następnie brutalnie pobili znajdującego się w środku mężczyznę. Razem z 30-latkiem w mieszkaniu znajdowała się również jego narzeczona, która schowała się w łazience. Napastnicy mieli również grozić bronią mężczyźnie. 

Według relacji znajomej mężczyzny, ataku dokonali dokładnie ci sami mężczyźni, którzy 22 lipca dźgnęli nożem w plecy 30-latka. Jak opowiada kobieta, trzech mężczyzn weszło do mieszkania, natomiast pozostałych trzech stało przed blokiem na czatach.

Napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji. Poszkodowany mężczyzna ze złamaną ręką oraz innymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Na miejscu przez całą noc oraz w sobotę 16 listopada pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz kryminalni, którzy zabezpieczali ślady i próbowali ustalić kto jest odpowiedzialny za to zdarzenie.

- W wyniku intensywnych, skomplikowanych i profesjonalnych działań wielu policjantów w kilku miejscach w Gorzowie zostało zatrzymanych 6 osób. W niedzielę będą prowadzone czynności procesowe z zatrzymanymi mężczyznami – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W jednym z samochodów zabezpieczono broń oraz siekierę, która służyła do rozwalenia drzwi.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x