Poszukiwany 20-latek za kierownicą kradzionego land rovera

4 listopada 2019, 10:38, red
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego samochodem terenowym marki land rover, który brał udział w zdarzeniu drogowym. 20-latek nie dość, że kierował kradzionym autem oraz nie miał prawa jazdy, to był jeszcze poszukiwany listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszy zarzuty kradzieży.

Pod koniec października dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie, że na jednym z gorzowskich osiedli doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego.

- Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 20-letni kierujący land roverem, który brał udział w zdarzeniu drogowym nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Co więcej pojazd, którym się poruszał został skradziony na terenie Niemiec. Dodatkowo okazało się, że 20-latek jest poszukiwany listem gończym – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Natomiast Samochód marki land rover został zabezpieczony na policyjnym parkingu. 20-latek usłyszy zarzuty dotyczące kradzieży pojazdu, a najbliższe kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości