Wiadomości

Śmiertelny wypadek na Bermudach [film i zdjęcia]

1 listopada 2019, 17:52, ak
fot. gorzowianin.com
W piątkowy wieczór na os. Bermudy w Wawrowie koło Gorzowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - volkswagena i volvo. Pomimo reanimacji, kierujący volkswagenem zmarł na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek 1 listopada po godz. 17 na os. Bermudy w podgorzowskim Wawrowie. Na wysokości salonu samochodowego zderzyły się czołowo dwa samochody – volkswagen i volvo. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i dwie karetki pogotowia.

- Strażacy, którzy przybyli na miejsce przystąpili do udzielania pomocy osobom poszkodowanym. Kierowca volkswagena znajdował się pod samochodem, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wyciągnąć mężczyznę spod auta. Następnie przystąpili do reanimacji, którą przejął później zespół ratownictwa medycznego. Niestety pomimo reanimacji mężczyzna zmarł. Drugi z kierowców został natomiast ciężko ranny – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Policjanci, którzy są na miejscu wyjaśniają w jakich dokładnie okolicznościach doszło do tego tragicznego wypadku. Jak informują mieszkańcy okolicznych bloków, w miejscu zdarzenia było zwężenie drogi oraz wysepka, która w nocy jest nieoświetlona. Co istotne, na tym odcinku jest również ograniczenie prędkości do 40 km/h.

- Kierujący volkswagenem jechał od strony Wawrowa w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 22, natomiast kierowca volvo poruszał się w stronę Wawrowa. Przyczyny tego dramatycznego wypadku będzie wyjaśniała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. 

Fotoreportaż


1/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

1/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

2/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

2/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

3/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

3/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

4/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

4/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

5/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

5/5 Tragiczny wypadek na os. Bermudy

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości