• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Zabójstwo kobiety w pralni [film i zdjęcia]

11 września 2019, 13:33, mk
W środowe popołudnie w pralni na gorzowskim Zawarciu doszło do zabójstwa 26-letniej obywatelki Ukrainy. Do pralni wszedł 26-letni mężczyzna, który oddał strzał w kierunku kobiety i uciekł z miejsca zdarzenia.

W jednym z budynków przy ul Owczej w Gorzowie Wielkopolski padły strzały. Na miejscu jest kilka radiowozów policyjnych, trwają też poszukiwania mężczyzny, który samochodem osobowym uciekł z miejsca zdarzenia.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że w pralni przy Owczej miała zostać zastrzelona kobieta. Tak mówią świadkowie, który są w okolicach miejsca zdarzenia. - Przybiegła do nas kobieta pracująca w biurze pralni i powiedziała, że zastrzelili młodą kobietę. Przyjechał jakiś mężczyzna, wszedł do środka i strzelił tej kobiecie w głowę. Właściciele pralni próbowali jeszcze ją reanimować, ale bez skutku – opowiada pracownik warsztatu samochodowego, który znajduje się obok pralni.

- Na ten moment mogę powiedzieć, że doszło do zdarzenia kryminalnego. Póki co nie chcę mówić o szczegółach tego zdarzenia – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie

AKTUALIZACJA

godz. 14.30 - Policja potwierdza, że doszło do zabójstwa 26-letniej kobiety. Zabójcą jest 26-letni mieszkaniec Gorzowa. - Mężczyzna przyjechał pod pralnię i wszedł do budynku z zamiarem zabójstwa kobiety, którą znał. Po tym, jak oddał strzał w kierunku kobiety, 26-letni mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia - mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według nieoficjalnych informacji, 26-latka i 26-letni mężczyzna znali się od dłuższego czasu. Mężczyzna często przyjeżdżał do pralni, ale kobieta ostatecznie dała mu kosza i nie chciała się z nim spotykać. Motywem zabójstwa mógł być zawód miłosny.

Niedługo zostanie opublikowany wizerunek zabójcy. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia samochodem marki mazda, niewykluczone, że auto porzucił i dalej ucieka pieszo lub zmienił auto na inne. Policjanci ustawiają blokady na pobliskich drogach wyjazdowych z Gorzowa. Zostaną powiadomieni również policjanci z pobliskich powiatów. Na miejscu zdarzenia został zabezpieczony monitoring.

godz. 16.30 - Mężczyźnie udało się przedostać na terytorium Niemiec. - Brandenburska policja prowadziła działania z 26-letnim mężczyzną, ponieważ udało mu się przedostać na teren Niemiec. Doszło do próby zatrzymania 26-latka przed Berlinem – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. 

Czekamy na oficjalne potwierdzenie policji jak zakończyła się ta próba zatrzymania. Według nieoficjalnych informacji 26-latek nie żyje. Natomiast zabita kobieta, to 26-letnia Kristina V., obywatelka Ukrainy.

NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEN TEMAT ZNAJDZIECIE TUTAJ

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/13 Zabójstwo przy Owczej

1/13 Zabójstwo przy Owczej

2/13 Zabójstwo przy Owczej

2/13 Zabójstwo przy Owczej

3/13 Zabójstwo przy Owczej

3/13 Zabójstwo przy Owczej

4/13 Zabójstwo przy Owczej

4/13 Zabójstwo przy Owczej

5/13 Zabójstwo przy Owczej

5/13 Zabójstwo przy Owczej

6/13 Zabójstwo przy Owczej

6/13 Zabójstwo przy Owczej

7/13 Zabójstwo przy Owczej

7/13 Zabójstwo przy Owczej

8/13 Zabójstwo przy Owczej

8/13 Zabójstwo przy Owczej

9/13 Zabójstwo przy Owczej

9/13 Zabójstwo przy Owczej

10/13 Zabójstwo przy Owczej

10/13 Zabójstwo przy Owczej

11/13 Zabójstwo przy Owczej

11/13 Zabójstwo przy Owczej

12/13 Zabójstwo przy Owczej

12/13 Zabójstwo przy Owczej

13/13 Zabójstwo przy Owczej

13/13 Zabójstwo przy Owczej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości