Wiadomości

Gorzów: Zabójstwo kobiety w pralni [film i zdjęcia]

11 września 2019, 13:33, mk, ak
W środowe popołudnie w pralni na gorzowskim Zawarciu doszło do zabójstwa 26-letniej obywatelki Ukrainy. Do pralni wszedł 26-letni mężczyzna, który oddał strzał w kierunku kobiety i uciekł z miejsca zdarzenia.

W jednym z budynków przy ul Owczej w Gorzowie Wielkopolski padły strzały. Na miejscu jest kilka radiowozów policyjnych, trwają też poszukiwania mężczyzny, który samochodem osobowym uciekł z miejsca zdarzenia.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że w pralni przy Owczej miała zostać zastrzelona kobieta. Tak mówią świadkowie, który są w okolicach miejsca zdarzenia. - Przybiegła do nas kobieta pracująca w biurze pralni i powiedziała, że zastrzelili młodą kobietę. Przyjechał jakiś mężczyzna, wszedł do środka i strzelił tej kobiecie w głowę. Właściciele pralni próbowali jeszcze ją reanimować, ale bez skutku – opowiada pracownik warsztatu samochodowego, który znajduje się obok pralni.

- Na ten moment mogę powiedzieć, że doszło do zdarzenia kryminalnego. Póki co nie chcę mówić o szczegółach tego zdarzenia – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie

AKTUALIZACJA

godz. 14.30 - Policja potwierdza, że doszło do zabójstwa 26-letniej kobiety. Zabójcą jest 26-letni mieszkaniec Gorzowa. - Mężczyzna przyjechał pod pralnię i wszedł do budynku z zamiarem zabójstwa kobiety, którą znał. Po tym, jak oddał strzał w kierunku kobiety, 26-letni mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia - mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według nieoficjalnych informacji, 26-latka i 26-letni mężczyzna znali się od dłuższego czasu. Mężczyzna często przyjeżdżał do pralni, ale kobieta ostatecznie dała mu kosza i nie chciała się z nim spotykać. Motywem zabójstwa mógł być zawód miłosny.

Niedługo zostanie opublikowany wizerunek zabójcy. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia samochodem marki mazda, niewykluczone, że auto porzucił i dalej ucieka pieszo lub zmienił auto na inne. Policjanci ustawiają blokady na pobliskich drogach wyjazdowych z Gorzowa. Zostaną powiadomieni również policjanci z pobliskich powiatów. Na miejscu zdarzenia został zabezpieczony monitoring.

godz. 16.30 - Mężczyźnie udało się przedostać na terytorium Niemiec. - Brandenburska policja prowadziła działania z 26-letnim mężczyzną, ponieważ udało mu się przedostać na teren Niemiec. Doszło do próby zatrzymania 26-latka przed Berlinem – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. 

Czekamy na oficjalne potwierdzenie policji jak zakończyła się ta próba zatrzymania. Według nieoficjalnych informacji 26-latek nie żyje. Natomiast zabita kobieta, to 26-letnia Kristina V., obywatelka Ukrainy.

NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEN TEMAT ZNAJDZIECIE TUTAJ

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/13 Zabójstwo przy Owczej

1/13 Zabójstwo przy Owczej

2/13 Zabójstwo przy Owczej

2/13 Zabójstwo przy Owczej

3/13 Zabójstwo przy Owczej

3/13 Zabójstwo przy Owczej

4/13 Zabójstwo przy Owczej

4/13 Zabójstwo przy Owczej

5/13 Zabójstwo przy Owczej

5/13 Zabójstwo przy Owczej

6/13 Zabójstwo przy Owczej

6/13 Zabójstwo przy Owczej

7/13 Zabójstwo przy Owczej

7/13 Zabójstwo przy Owczej

8/13 Zabójstwo przy Owczej

8/13 Zabójstwo przy Owczej

9/13 Zabójstwo przy Owczej

9/13 Zabójstwo przy Owczej

10/13 Zabójstwo przy Owczej

10/13 Zabójstwo przy Owczej

11/13 Zabójstwo przy Owczej

11/13 Zabójstwo przy Owczej

12/13 Zabójstwo przy Owczej

12/13 Zabójstwo przy Owczej

13/13 Zabójstwo przy Owczej

13/13 Zabójstwo przy Owczej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości