• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Potrącenie 16-latki na pasach

10 września 2019, 08:23, ak
fot. Marcin Kluwak
We wtorkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia nastolatki na pasach przez kierowcę busa. Potrącona 16-latka została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Do potrącenia doszło we wtorek 10 września przed godz. 8 rano na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego, koło Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400. 

Na pasach została potrącona 16-latka. Nieprzytomna dziewczyna została przeniesiona do karetki, a następnie trafiła do szpitala. Na miejscu działali policjanci, aby wyjaśnić okoliczności tego wypadku.

- Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że volkswagen T4 jechał ul. Wyszyńskiego w stronę centrum miasta. Na jednym z przejść dla pieszych 64-letni kierowca prawdopodobnie nie zauważył nastolatki. Doszło do potrącenia, a 16-latka trafiła do szpitala. Policjanci nie mieli zastrzeżeń do stanu trzeźwości mężczyzny. 64-latek nie miał jednak uprawnień do kierowania, bo wcześniej je stracił. Z powodu uszkodzeń funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Po zderzeniu ma uszkodzony przód. W sprawie porannego wypadku będzie toczyło się postępowanie - wyjaśnia Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności za kierownicą, ponieważ warunki od rana na drodze są utrudnione z powodu padającego deszczu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Potrącenie 16-latki na pasach

1/6 Potrącenie 16-latki na pasach

2/6 Potrącenie 16-latki na pasach

2/6 Potrącenie 16-latki na pasach

3/6 Potrącenie 16-latki na pasach

3/6 Potrącenie 16-latki na pasach

4/6 Potrącenie 16-latki na pasach

4/6 Potrącenie 16-latki na pasach

5/6 Potrącenie 16-latki na pasach

5/6 Potrącenie 16-latki na pasach

6/6 Potrącenie 16-latki na pasach

6/6 Potrącenie 16-latki na pasach

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości