Wiadomości

Tragedia na Słowiance. Nie żyje mężczyzna

4 września 2019, 15:20, ak
W środowe popołudnie na basenie Słowianki doszło do dramatycznego zdarzenia. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie ratunkowe. Pomimo reanimacji nie udało się uratować mężczyzny.

Klienci, którzy chcieli skorzystać z basenu Słowianki w środę 4 września po godz. 15 zostali odesłani z kwitkiem. Basen został zamknięty z uwagi na akcję ratunkową. Na parkingu przed basenem jest karetka pogotowia i policja.

- Trwa obecnie reanimacja mężczyzny – mówił krótko o godz. 15.10 Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Niestety po trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się uratować mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon. Szczegóły zdarzenia póki co nie są znane. Zarząd Słowianki odmawia obecnie komentarza w sprawie tego, co wydarzyło się na basenie. Cały kompleks Słowianki został zamknięty do odwołania.

AKTUALIZACJA 

godz. 15.45 - Nie żyje 54-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Na ten moment nie możemy mówić jak doszło do tej tragedii - mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Reanimacja mężczyzny trwała kilkadziesiąt minut. Ciało 54-latka zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok. Czekamy na oficjalny komunikat prokuratury w sprawie okoliczności tragedii, który zostanie przekazany w czwartek 5 września.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości