Zderzenie porsche i busa

30 sierpnia 2019, 13:09, ak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W piątkowe południe doszło do wypadku przy ul. Lubuskiej w podgorzowskim Deszcznie, gdzie zderzyło się porsche oraz bus marki volkswagen. Kobieta kierująca porsche zasłabła i została zabrana przez pogotowie do szpitala w Gorzowie.

Informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400. W piątek 30 sierpnia około godz. 12 przy ul. Lubuskiej w Deszcznie na wysokości salonu samochodowego doszło do wypadku z udziałem samochodu marki porsche i busa marki volkswagen.

- Według wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący busem marki volkswagen wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym porsche. Mężczyzna tłumaczył, że nie zauważył jadącego główną drogą auta – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jednak kobieta kierująca porsche z uwagi na swój stan zdrowia, bardzo mocno się zdenerwowała i zasłabła, więc została zabrana karetką pogotowia do gorzowskiego szpitala.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości