Wiadomości

Zderzenie porsche i busa

30 sierpnia 2019, 13:09, ak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W piątkowe południe doszło do wypadku przy ul. Lubuskiej w podgorzowskim Deszcznie, gdzie zderzyło się porsche oraz bus marki volkswagen. Kobieta kierująca porsche zasłabła i została zabrana przez pogotowie do szpitala w Gorzowie.

Informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400. W piątek 30 sierpnia około godz. 12 przy ul. Lubuskiej w Deszcznie na wysokości salonu samochodowego doszło do wypadku z udziałem samochodu marki porsche i busa marki volkswagen.

- Według wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący busem marki volkswagen wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym porsche. Mężczyzna tłumaczył, że nie zauważył jadącego główną drogą auta – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jednak kobieta kierująca porsche z uwagi na swój stan zdrowia, bardzo mocno się zdenerwowała i zasłabła, więc została zabrana karetką pogotowia do gorzowskiego szpitala.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości