Wiadomości

Tesco na Górczynie o połowę mniejsze [zdjęcia]

2 września 2019, 13:29
Trwają zmiany w hipermarkecie Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. Nowa powierzchnia sklepu została już wyznaczona i wyraźnie widać, że Tesco w nowej odsłonie będzie o połowę mniejsze.

Na początku sierpnia ruszyła wielka wyprzedaż w sklepach Tesco w całej Polsce. Ceny wybranych artykułów spożywczych, przemysłowych, chemii czy produktów dla dzieci były nawet o połowę niższe. Wszystko przez poważne zmiany, jakie czekają sieć Tesco. Łącznie w całej Polsce zostało sprzedanych 8 dużych hipermarketów, wśród nich ten znajdujący się przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Z kolei pozostałe sklepy zostaną zmniejszone i będą bardziej "kompaktowe".

Zmniejszony zostanie właśnie sklep Tesco znajdujący się przy ul. Górczyńskiej. Pierwszym etapem zmian była redukcja asortymentu. Teraz przyszedł czas na drugi etap. Obecnie na Górczynie trwa zmiana powierzchni sklepu. Hipermarket został wyraźnie pomniejszony i obecnie zajmuje połowę wcześniejszej powierzchni. Przez środek sklepu zostały ustawione ściany działowe,a pracownicy ustawiają w wydzielonej części produkty. Podział hipermarketu został przeprowadzony dokładnie przez środek – wyłączona z użytkowania została prawa część (stojąc na wprost do sklepu od strony kas). Ważną informacją dla klientów jest to, że kasy samoobsługowe nie zostaną zlikwidowane po tym jak sklep zostanie zmniejszony.

- Zmieniamy nasz sklep, aby Twoje zakupy były prostsze i przyjemniejsze. Już wkrótce powitamy Cię w nowym sklepie Tesco, idealnym na codzienne zakupy – czytamy na kartkach wywieszonych w hipermarkecie. Jak podaje sieć Tesco, liczba produktów ma zostać dopasowana i uproszczona, przez co zakupy w mniejszym sklepie mają być prostsze i bardziej przyjazne dla klientów. Tesco chce w ten sposób konkurować z Lidlem i Biedronką.

Jeżeli chodzi natomiast o Tesco przy ul. Słowiańskiej, to według nieoficjalnych informacji, hipermarket będzie działał do końca 2019 roku. Po tym czasie na sklep przejmie nowy właściciel.

Fotoreportaż



Podziel się

Komentarze

Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości