Wiadomości

Wiemy, kto wystąpi podczas Koniec Lata Party

4 sierpnia 2019, 19:58
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa

Tegoroczne Koniec Lata Party odbędzie się w sobotę 24 sierpnia i niedzielę 25 sierpnia na błoniach nadwarciańskich przy moście żelaznym. W pierwszy dzień imprezy odbędzie się sportowe pożegnanie wakacji, a wieczorem Euforia Dźwięku. Na scenie zobaczymy takie legendy polskiej i europejskiej sceny klubowej jak: Mauro Picotto, Marco V, Kai Tracid, Marc van Linden czy Kalwi & Remi.

Z kolei w niedzielę 25 sierpnia odbędą się tradycyjnie "Animalia" oraz "Piknik pszczelarski" podczas którego prezentować się będą nie tylko gorzowscy, ale również niemieccy wystawcy.

Natomiast wieczorem nie zabraknie koncertów. Informowaliśmy już, że gwiazdą wieczoru będzie Organek, czyli Tomasz Organek, który jest piosenkarzem oraz kompozytorem. Jest znany z udziału w projekcie "Męskie granie" oraz piosenek takich jak "Głupi ja", "Niemiłość", "Wiosna" czy "Mississippi w ogniu".

Jednak portal gorzowianin.com dotarł do pełnego programu koncertów, które zaplanowano na niedzielny wieczór. Pierwsze występy rozpoczną się o godz. 17.30. Na scenie zobaczymy Bartłomieja Wronę, Andrzeja Kozajdę, Jana Zielińskiego czy Michała Gielniaka.

Ponadto w Gorzowie pojawi się zespół Dziubek Band, czyli big-band, którego muzyka to połączenie mocnego brzmienia trąbek, puzonów, saksofonów z domieszką gitary basowej, instrumentów klawiszowych i zestawu perkusyjnego. Na scenie wystąpi również Kwiat Jabłoni, czyli polski zespół folk-popowy, który znany jest z piosenek takich jak "Dziś późno pójdę spać" czy "Nic więcej".


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości