Wiadomości

Organek pożegna lato w Gorzowie

4 lipca 2019, 18:48, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Znamy pierwszego artystę, który wystąpi podczas Koniec Lata Party na nadwarciańskich błoniach. Impreza odbędzie się w dniach 24-25 na nadwarciańskich błoniach. Wiemy już, że w niedzielę zobaczymy na scenie Organka, czyli polskiego piosenkarza i kompozytora, a w sobotę odbędzie się Euforia Dźwięku.

Koniec Lata Party to impreza, która odbywa się w Gorzowie od 2015 roku pod koniec sierpnia i na stałe wpisała się już w zakończenie wakacji. Tegoroczne pożegnanie wakacji zaplanowano na sobotę 24 sierpnia i niedzielę 25 sierpnia.

Co czeka na mieszkańców podczas tegorocznej edycji Koniec Lata Party? W sobotę 24 sierpnia impreza rozpocznie się przywitaniem gości przez prezydenta Jacka Wójcickiego oraz nadburmistrz Frankrufru nad Odrą Rene Wilke. W ciągu dnia na błoniach odbędzie się "Sportowe pożegnanie lata" w ramach którego zaprezentują się kluby sportowe oraz odbędą się zajęcia rekreacyjne.

Z kolei w niedzielę 25 sierpnia odbędą się tradycyjnie "Animalia" oraz "Piknik pszczelarski", których prezentować się będą nie tylko gorzowscy, ale również niemieccy wystawcy.

Znamy również pierwszego wykonawcę, który wystąpi na scenie podczas wieczornych koncertów. W niedzielę 25 sierpnia wystąpi Organek, czyli Tomasz Organek, który jest piosenkarzem oraz kompozytorem. Na scenie muzycznej działa od 2003 roku. Grał w zespole Sofa, natomiast od 2013 roku rozpoczął karierę solową z projektem "Organek". Jest znany z udziału w projekcie "Męskie granie" oraz piosenek takich jak "Głupi ja", "Niemiłość", "Wiosna" czy "Mississippi w ogniu".

Z kolei dzień wcześniej, w sobotę 24 sierpnia na nadwarciańskich błoniach odbędzie się Euforia Dźwięku. Na scenie zobaczymy takie legendy polskiej i europejskiej sceny klubowej jak: Mauro Picotto, Marco V, Kai Tracid, Marc van Linden, Kalwi & Remi Official, dJ KUBA & NEITAN, dj Quiz.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości