Wiadomości

Nie żyje kolejny uczestnik Pol’and’Rock Festival

3 sierpnia 2019, 10:01
W piątek doszło do kolejnego tragicznego zdarzenia podczas Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Z pola namiotowego został zabrany do szpitala 54-letni mężczyzna bez funkcji życiowych. Pomimo reanimacji zmarł.

Od czwartku 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą trwa 25. Pol’and’Rock Festival. Niestety tegoroczny festiwal okazał się tragiczny. W pierwszy dzień Pol’and’Rocku 1 sierpnia w jednym z namiotów znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny. Jego ciało zabezpieczone do sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona pod nadzorem prokuratora. Policjanci wykluczają działanie osób trzecich. Przyczynę zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Niestety w drugi dzień festiwalu, 2 sierpnia również doszło do dramatu. 54-letni mężczyzna mówił wcześniej, że źle się czuje, więc poszedł położyć się do namiotu. Kiedy do środka wszedł jego syn, 54-latek nie dawał oznak życia. 

- W piątek około godz. 16.15 policjanci otrzymali informację, że z terenu festiwalu z pola namiotowego pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala w Kostrzynie 54-letniego mężczyznę bez funkcji życiowych. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny pola namiotowego, gdzie odnaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która wskaże przyczyny śmierci mężczyzny.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości