Wiadomości

Próbował okraść supermarket. Zaatakował ochroniarza

30 lipca 2019, 09:23
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w jednym z supermarketów próbował ukraść artykuły chemiczne. Próbę kradzieży zauważył ochroniarz, który podszedł do złodzieja. Ten zaatakował ochroniarza ostrym przedmiotem i uciekł ze sklepu.

Wszystko działo się we wtorek 23 lipca w jednym z supermarketów na terenie Gorzowa. Podczas zakupów, mężczyzna zaczął chować pod odzieżą artykuły chemiczne. Podejrzanie wyglądającego i zachowującego się 24-latka zauważył ochroniarz.

- Ochroniarz podbiegł do mężczyzny, który próbował ukraść ze sklepu produkty. Ale ten nagle uderzył i zaatakował ochroniarza ostrym przedmiotem, a następnie uciekł ze sklepu. Pracownik ochrony po udzieleniu pierwszej pomocy, trafił do szpitala – opowiada Marzen Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy dzięki monitoringowi ustalili tożsamość mężczyzny i ustalili miejsce w którym ukrywał się 24-latek. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przesłuchany. Usłyszał zarzut związany z kradzieżą rozbójniczą, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości