Wiadomości

Próbował okraść supermarket. Zaatakował ochroniarza

30 lipca 2019, 09:23
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w jednym z supermarketów próbował ukraść artykuły chemiczne. Próbę kradzieży zauważył ochroniarz, który podszedł do złodzieja. Ten zaatakował ochroniarza ostrym przedmiotem i uciekł ze sklepu.

Wszystko działo się we wtorek 23 lipca w jednym z supermarketów na terenie Gorzowa. Podczas zakupów, mężczyzna zaczął chować pod odzieżą artykuły chemiczne. Podejrzanie wyglądającego i zachowującego się 24-latka zauważył ochroniarz.

- Ochroniarz podbiegł do mężczyzny, który próbował ukraść ze sklepu produkty. Ale ten nagle uderzył i zaatakował ochroniarza ostrym przedmiotem, a następnie uciekł ze sklepu. Pracownik ochrony po udzieleniu pierwszej pomocy, trafił do szpitala – opowiada Marzen Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy dzięki monitoringowi ustalili tożsamość mężczyzny i ustalili miejsce w którym ukrywał się 24-latek. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przesłuchany. Usłyszał zarzut związany z kradzieżą rozbójniczą, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości