Włamał się do mieszkania i ukradł biżuterię

9 lipca 2019, 14:11, red
fot. archiwum
We wtorkowe przedpołudnie w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Sułkowskiego w Gorzowie doszło do włamania. Złodziej ukradł biżuterię. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

Informację o tym, we wtorek 9 lipca że doszło do włamania w jednym z wieżowców przy ul. Sułkowskiego w Gorzowie otrzymaliśmy od czytelniczki Magdaleny na facebookowym profilu gorzowianin.com. Tę informację potwierdziła policja.

- Do dyżurnego gorzowskiej policji po godz. 11 zadzwonił mężczyzna i poinformował, że ktoś włamał się do jego mieszkania. Obecnie trwa szacowanie strat. Z mieszkania znajdującego się w jednym z wieżowców miała zginąć biżuteria. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpiecza wszelkie ślady – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Teraz kryminalni będą ustalać czy za włamanie odpowiedzialna jest jedna osoba czy grupa osób. Właściciel sprawdza również czy nic innego nie zginęło mu z mieszkania. Za kradzież z włamaniem grozi od roku do 10 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości