Nowy kompleks handlowy powstanie przy Pomorskiej

23 maja 2019, 12:54, red
Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się budowa nowego parku handlowego w Gorzowie. Kompleks zlokalizowany na 6500 metrów kwadratowych wybudowany zostanie przy ulicy Pomorskiej, równolegle do ulicy Chemicznej.

Zaniedbane od wielu lat tereny w okolicach Stilonu powoli zyskują nowy blask. Już wcześniej informowaliśmy, że na jednej z działek przy byłej fabryce powstanie nowy dyskont spożywczy. Jak się okazuje, zupełnie nieopodal inwestor z Warszawy wybuduje nowoczesny park handlowy. Ma nazywać się N-Park.

Informacje o planach budowy kompleksu przesłał do nas nasz czytelnik Adrian. Jak czytamy na stronie urbanity.pl, N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W strefie oddziaływania centrum, do 10 minut drogi mieszka ok. 60 tys. osób. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych.

Co znajdziemy w kompleksie handlowym? Będzie tam market spożywczy, elektroniczny, sklep sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, z wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia.
Co ciekawe, nie ma słowa o żadnej aptece.

N-park zlokalizowany będzie po lewej stronie od Intermarche, wzdłuż ulicy Chemicznej, czyli praktycznie przylegać będzie do bramy byłego „Stilonu”. Być może będzie także dojazd do kompleksu od ulicy Walczaka. Wjazd byłby zlokalizowany pomiędzy przychodnią a terenem, na którym budowany będzie Lidl. Ulica ta (Przędzalnicza) leży obecnie na terenie kompleksu przemysłowego.

Przy N-Parku powstanie 180 miejsc parkingowych. Budowa ma rozpocząć się jeszcze w 2019 roku, natomiast otwarcie parku handlowego zaplanowane jest na grudzień 2020.

Fotoreportaż


1/3 N-Park powstanie w Gorzowie

1/3 N-Park powstanie w Gorzowie

2/3 N-Park powstanie w Gorzowie

2/3 N-Park powstanie w Gorzowie

3/3 N-Park powstanie w Gorzowie

3/3 N-Park powstanie w Gorzowie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości