Wiadomości

Utrudnienia na Nadbrzeżnej

17 maja 2019, 10:41, red
fot. gorzowianin.com
Wykonawca przebudowy estakady kolejowej zajmie się budową kanalizacji deszczowej w ul. Nadbrzeżnej. W związku z tym, na czas robót ul. Nadbrzeżna zostanie zamknięta. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

W poniedziałek 20 maja wykonawca przebudowy estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z budową kanalizacji deszczowej w ul. Nadbrzeżnej. Prace wymagać będą całkowitego zamknięcia odcinka ul. Nadbrzeżnej na wysokości budynku nr 17 (budynek Wildomu).

W związku z tym dojazd od ul. Spichrzowej do ul. Nadbrzeżnej w kierunku Mostu Staromiejskiego możliwy będzie wyłącznie pod wiaduktem przed skrzyżowaniem z ul. Młyńską (nisza nr 38). Natomiast dojazd do Wildomu i budynku nr 18 będzie możliwy od strony ul. Składowej i Garbary. Na zaślepionych odcinkach ul. Nadbrzeżnej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Według harmonogramu przedstawionego przez wykonawcę zamknięcie ul. Nadbrzeżnej planowane jest w dwóch etapach. Pierwszy od 20 maja do 24 maja i drugi od 30 maja do 3 czerwca.

- W imieniu wykonawcy przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na wprowadzone zmiany w oznakowaniu – mówi Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości