Zakneblowana i związana 9-latka w mieszkaniu w Gorzowie

19 maja 2019, 23:31, ak
fot. gorzowianin.com
Do szokującego odkrycia doszło w niedzielny wieczór w mieszkaniu na Zawarciu w Gorzowie. Policjanci wezwali do pomocy straż pożarną, aby ta otworzyła jedno z mieszkań. W środku została odnaleziona 9-letnia dziewczynka, która była zakneblowana i związana. Dziecko zostało zabrane do szpitala.

W niedzielny wieczór 19 maja o godz. 22.11 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie od policji, aby pomóc w otwarciu mieszkania przy ul. Małopolskiej na gorzowskim Zawarciu. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej. Przed jednym z bloków były już trzy policyjne patrole.

- Służbą wiodącą w tym zdarzeniu była policja. Straż pożarna pomagała tylko w otwarciu mieszkania. Kiedy strażacy otworzyli mieszkanie, w środku została znaleziona 9-letnia dziewczynka, która była związana i zakneblowana. Dziecko zostało przekazane pod opiekę pogotowia i przewiezione do gorzowskiego szpitala – mówi portalowi gorzowianin.com dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie.

Policjanci póki co nie chcą zdradzać okoliczności tego zdarzenia - dlaczego w mieszkaniu znajdowało się związane i zakneblowane dziecko oraz tego czy ktoś został zatrzymany w tej sprawie.

- Policjanci prowadzą na miejscu działania. Na ten moment dla dobra śledztwa nie mogę zdradzać szczegółów sprawy – komentuje krótko Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

godz. 8.00 - Dziecko przebywało w mieszkaniu 24-letniego mężczyzny, który był znajomym jej matki. Kiedy dziewczynka nie wróciła na noc do domu, dziecka zaczął szukać jej 14-letni brat. To on wezwał policję do mieszkania przy ul. Małopolskiej. Policjanci nie wykluczają, że dziewczynka została zgwałcona. Mężczyzna został zatrzymany około godz. 1 w nocy na gorzowskim Zawarciu i trafił do policyjnej izby zatrzymań. 24-latek będzie przesłuchiwany.

NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEN TEMAT ZNAJDZIECIE TUTAJ

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x