Wiadomości

Wi-fi w urzędzie dla mieszkańców

9 maja 2019, 09:52, red
fot. archiwum
Od czerwca 2019 roku mieszkańcy Gorzowa będą mogli korzystać z bezpłatnej sieci wi-fi w Urzędzie Miasta Gorzowa. Wszystko przez to, że magistrat wybrał właśnie firmę, która zajmie się dostawą urządzeń na potrzeby budowy sieci bezprzewodowej oraz zakupu usługi HotSpot w budynkach urzędu przy ul. Sikorskiego.

Miasto szukało firmy, która zajmie się dostawą urządzeń na potrzeby budowy sieci bezprzewodowej oraz zakupu usługi HotSpot – ta ma zostać uruchomiona na terenie całego obiektu Urzędu Miasta Gorzowa znajdującego się przy ul. Sikorskiego. Na zapytanie ofertowe urzędników odpowiedziały dwie firmy - Komputerowe studio usług Provector Mariusz Dziakowicz oraz Ośrodek komputerowy Infostil. Urzędnicy po przeanalizowaniu ofert wybrali tę najtańszą, którą zaproponowało Komputerowe studio usług Provector Mariusz Dziakowicz na kwotę 114 tys. 612 zł.

To oznacza, że w ciągu 25 dni roboczych wykonawca będzie musiał dostarczyć, zainstalować i skonfigurować 31 urządzeń na potrzeby budowy sieci bezprzewodowej, tak aby zapewnić dostęp do sieci wi-fi na terenie całego urzędu. Firma będzie świadczyła usługi dla miasta przez trzy lata.

To oznacza, że od czerwca wszystkie osoby odwiedzające gorzowski magistrat będą mogły skorzystać, z bezpłatnego i publicznego dostępu do internetu. Wszystko to pod warunkiem rejestracji i personalizacji na dedykowanej stronie informacyjnej, umożliwiającej również promocję usług elektronicznych realizowanych w Urzędzie Miasta Gorzowa.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości