Ulica Pocztowa będzie dwukierunkowa

2 kwietnia 2019, 18:15, red
fot. gorzowianin.com
W czwartek rano wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego zamknie skrzyżowanie ul. Chrobrego i Pocztowej. Tym samym na ul. Pocztowej zostanie zmieniona organizacja ruchu i na całej swojej długości będzie drogą dwukierunkową.

Ważne zmiany dla kierowców w centrum Gorzowa. W czwartek 4 kwietnia wykonawca ul. Sikorskiego przystąpi do kolejnego etapu prac w ramach którego zamknie skrzyżowanie ul. Chrobrego i Pocztowej. Tym samym kierowcy jadący ul. Chrobrego nie będą mogli skręcić w prawo w ul. Pocztową.

Natomiast na samej ul. Pocztowej zostanie zmieniona organizacja ruchu i na całej swojej długości będzie drogą dwukierunkową z zapewnionym miejscem do zawracania na jej końcu od strony ul. Chrobrego. W związku z tym nastąpi również zmiana w sposobie parkowania przy ul. Pocztowej. Po obu stronach jezdni będzie można parkować wyłącznie równolegle do krawędzi jezdni.

Dojazd do ulicy Pocztowej z kierunku od ul. Wybickiego i Jagiełły będzie odbywał się wyłącznie poprzez ul. Chrobrego, Wodną, Spichrzową, Młyńską i Sikorskiego. Będzie możliwość bezpośredniego wjazdu z ul. Sikorskiego w ul. Pocztową. Z uwagi na wąski przekrój na tym wjeździe pierwszeństwo będą określone za pomocą znaków drogowych. Jedyny wyjazd z ulicy Sikorskiego, Pocztowej, Strzeleckiej i Starej będzie prowadził ulicą Młyńską do ul. Spichrzowej.

Zamknięciu skrzyżowania ul. Chrobrego i Pocztowej ma na celu wykonanie niezbędnych prac drogowych, czego finalnym efektem będzie położenie warstwy asfaltowej na skrzyżowaniu oraz na połowie skrzyżowania Chrobrego i Sikorskiego.

Następnie, w połowie kwietnia wykonawca przejdzie na drugą część skrzyżowania ul. Chrobrego i Sikorskiego, gdzie również po wykonaniu niezbędnych robót drogowych ułoży nawierzchnię asfaltową.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości