Wiadomości

Zboczeniec na Zawarciu?

29 marca 2019, 15:08, red
fot. archiwum
Jedna z mieszkanek Gorzowa ostrzega innych rodziców przed mężczyzną, który zaparkował samochód w pobliżu szkoły i przedszkola, a następnie onanizował się w aucie. Wszystko miało dziać się w piątkowe południe na gorzowskim Zawarciu.
Na jednej z facebookowym grup pani Ola opisała sytuację do jakiej doszło w piątek 29 marca około godz. 12 przy ul. Brackiej w Gorzowie. - Właśnie pod moim domem przy ul. Brackiej w samochodzie marki honda siedział mężczyzna bez spodni i onanizował się. Niedaleko jest szkoła i przedszkole, tutaj chodzą dzieci. Wezwałam policję, ale nie zdążyła przyjechać – opisuje pani Ola. Kobieta podkreśla, że nie zareagowała i nie wyszła z domu, bo była sama z malutkim dzieckiem i po prostu się bała.

Rodzice zaczęli ostrzegać innych przed mężczyzną w czarnej hondzie kombi i udostępniać post dalej. Z kolei policja uspokaja i prosi o nie wpadanie w panikę.

- To prawda, po godz. 12 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w zaparkowanym samochodzie miał się onanizować. Trwają czynności sprawdzające. Póki co, nikt nie został zatrzymany – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dlatego też, jeżeli ktoś będzie świadkiem takiej sytuacji, powinien zgłosić sprawę od razu na policję. A także spróbować zrobić zdjęcie, które może później być dowodem. Należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów, tym model i markę samochodu oraz numery rejestracyjne pojazdu.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości