Wypadek na placu budowy w Gorzowie

26 marca 2019, 11:00, red
fot. archiwum
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie doszło do wypadku dla placu budowy. Pod pracującą koparkę wszedł pijany mężczyzna. 67-latek doznał poważnych obrażeń nogi, został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 25 marca około godz. 17 przy ul. Kostrzyńskiej, gdzie prowadzone są prace przy przebudowie drogi. W pewnym momencie na plac budowy wszedł mężczyzna i doszło do dramatycznego wypadku. Na miejsce została wezwana policja i karetka pogotowia.

- 67-letni mężczyzna pojawił się na terenie budowy, chociaż nie powinien się tam znaleźć, bo pracuje tam ciężki sprzęt budowlany i osoby postronne mają zakaz wstępu. Mężczyzna wszedł pod koparkę, która przejechała mu po stopie. Z poważnymi obrażeniami nogi został zabrany do szpitala. Jak się okazało 67-latek był pod wpływem alkoholu – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna miał w swoim organizmie 1 promil alkoholu. Z kolei operator koparki był trzeźwy. Jak podkreśla policja, w tej sprawie będzie prowadzone postępowanie wyjaśniające. Z kolei 67-latkowi trzeba było amputować palce u zmiażdżonej stopy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości