Awaria sieci ciepłowniczej na Górczynie

20 lutego 2019, 10:56
fot. gorzowianin.com
W środę mieszkańcy kilkudziesięciu ulic na osiedlu Górczyn i Manhattan w Gorzowie nie mają ogrzewania i ciepłej wody. Wszystko przez awarię sieci cieplnej przy ul. Walczaka.
- Jest jakaś awaria? Wiecie coś o wyłączeniu ogrzewania i ciepłej wody na Manhattanie? - napisał w środowy poranek do reakcji portalu gorzowianin.com czytelnik Wiesław.

Sprawdziliśmy, przy ul. Walczaka doszło do awarii sieci cieplnej. W związku z tym pracownicy PGE Energia Ciepła oddział Elektrociepłowni w Gorzowie przystąpili do naprawy sieci cieplnej magistralnej przy ul. Walczaka na odcinku pomiędzy ul. Energetyków, a komorą przy ul. Górczyńskiej.

Dlatego też w środę 20 lutego od godz. 7.30 nastąpiła przerwa w dostawie ogrzewania i ciepłej wody dla mieszkańców takich ulic jak: Dowgielewiczowej, Kućki, Korcza, Papuszy, Walczaka, Okulickiego, Górczyńskiej, Jana Pawła II, Mikołajczyka, Pluty, Andersa, Ogińskiego, Sosnkowskiego, Maczka, Komisji Edukacji Narodowej, Plac Jana Pawła II, Janockiego, Kombatantów, Bogusławskiego, Ossolińskich, Prądzyńskiego.

Brak ciepłej wody i ogrzewania mają również mieszkańcy ul. Czartoryskiego, Perłowa, Dekerta, Armii Krajowej, Kutrzeby, Szarych Szeregów, Armii Ludowej, Sucharskiego, Batalionów Chłopskich, Obrońców Pokoju, Edelmana, Kleberga, Hubala, Grota Roweckiego, Starzyńskiego, Walczaka, Popławskiego, Sosabowskiego, Sendlerowej i Słonecznej (Wawrów).

- Dołożone zostaną wszelkie działania, aby przerwa w dostawie ciepła była jak najkrótsza a prace będą realizowane aż do skutku – komentuje PGE Energia Ciepła oddział Elektrociepłowni w Gorzowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości