Wiadomości

Rodzina szuka świadków tragicznego potrącenia

25 stycznia 2019, 21:19, ak
fot. archiwum
Do dramatycznego potrącenia w rejonie ronda Gdańskiego doszło w czwartkowy poranek. Potrącony mężczyzna jest w stanie ciężkim, w śpiączce farmakologicznej. Policja ustala dokładne okoliczności potrącenia, a rodzina apeluje o pomoc i szuka świadków zdarzenia.

W czwartek 24 stycznia informowaliśmy o potrąceniu pieszego na rondzie Gdańskim przez 78-letniego kierowcę nissana. Kierujący nissanem o godz. 6.45 rano potrącił 74-letniego mężczyznę w rejonie ronda, przy zjeździe w ul. Walczaka w kierunku Strzelec Krajeńskich.

Potrącony mężczyzna został zabrany nieprzytomny do gorzowskiego szpitala, gdzie przeszedł operację. Miał bardzo poważny uraz głowy.

Natomiast policja wciąż próbuje ustalić w jakich dokładnie okolicznościach doszło do wypadku - czy 74-letni mężczyzna został potrącony na pasach czy też tuż za nimi. Kierujący nissanem twierdzi, że pieszy przechodził poza pasami. Niestety stan potrąconego 74-latka jest bardzo ciężki i nie wiadomo kiedy uda się go przesłuchać. Dlatego też rodzina szuka świadków zdarzenia.

- Mój tata przeszedł już operację, niestety jego stan jest nadal bardzo ciężki. Jest w śpiączce farmakologicznej z powodu dużego urazu głowy po operacji. Nie wiadomo kiedy będzie wybudzony. Dlatego też proszę wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt - apeluje pani Wiola, córka potrąconego 74-latka.

Osoby, które widziały zdarzenie lub wiedzą cokolwiek w tej sprawie proszone są o kontakt z panią Wiolą pod numerem telefonu 788591830 lub 514419405, albo z Komendą Miejską Policji w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości