Poważne potrącenie na rondzie Gdańskim

24 stycznia 2019, 10:14, red
fot. archiwum
W czwartkowy poranek na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę nissana. Potrącony mężczyzna w ciężkim stanie trafił do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Do wypadku na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło w czwartek 24 stycznia około godz. 7 rano. Kierujący nissanem potrącił mężczyznę w rejonie ronda, przy zjeździe w ul. Walczaka w kierunku Strzelec.

- Będziemy ustalać w jakich dokładnie okolicznościach doszło do potrącenia mężczyzny. Czy było to na przejściu dla pieszych czy też już kilka metrów za pasami. Dlatego też na ten moment trudno mówić z czyjej winy doszło do wypadku, ponieważ będziemy musieli jeszcze przesłuchać pieszego, który nieprzytomny został zabrany do szpitala – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak podkreśla policja 78-letni kierowca nissana był trzeźwy, nic mu się nie stało. Natomiast potrącony mężczyzna w ciężkim stanie, z poważnym urazem głowy został zabrany przez karetkę do gorzowskiego szpitala, gdzie przejdzie operację.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości