Wiadomości

Poważne potrącenie na rondzie Gdańskim

24 stycznia 2019, 10:14, red
fot. archiwum
W czwartkowy poranek na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę nissana. Potrącony mężczyzna w ciężkim stanie trafił do gorzowskiego szpitala. Natomiast policjanci będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Do wypadku na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło w czwartek 24 stycznia około godz. 7 rano. Kierujący nissanem potrącił mężczyznę w rejonie ronda, przy zjeździe w ul. Walczaka w kierunku Strzelec.

- Będziemy ustalać w jakich dokładnie okolicznościach doszło do potrącenia mężczyzny. Czy było to na przejściu dla pieszych czy też już kilka metrów za pasami. Dlatego też na ten moment trudno mówić z czyjej winy doszło do wypadku, ponieważ będziemy musieli jeszcze przesłuchać pieszego, który nieprzytomny został zabrany do szpitala – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak podkreśla policja 78-letni kierowca nissana był trzeźwy, nic mu się nie stało. Natomiast potrącony mężczyzna w ciężkim stanie, z poważnym urazem głowy został zabrany przez karetkę do gorzowskiego szpitala, gdzie przejdzie operację.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości