Wiadomości

Autobusem z Gorzowa do Zakopanego

11 stycznia 2019, 20:47, ak
fot. Anna Kluwak
Dobra wiadomość dla mieszkańców Gorzowa i województwa lubuskiego. Od 16 stycznia FlixBus uruchamia nową linię autobusową na trasie Szczecin-Zakopane, która jedzie również przez Gorzów. Autobusy zaczną kursować od środy 16 stycznia, czyli w trakcie trwania ferii zimowych w naszym województwie.

W środę 16 stycznia autobusy FlixBusa w ramach nocnej linii N1362 zaczną kursować na trasie Szczecin-Zakopane, z przystankami m.in. Gorzowie, Wrocławiu, Katowicach czy Krakowie.

Autobus na trasie Szczecin-Zakopane będzie kursował 7 dni w tygodniu. Autobus będzie wyjeżdżać ze Szczecina o godz. 18.15, a w Gorzowie będzie o godz. 19.35. Natomiast odjazd jest z parkingu Tesco przy ul. Słowiańskiej o godz. 19.40. Do Zakopanego autobus dotrze następnego dnia o godz. 6.35 rano. W Zakopanem autobus zatrzymuje się na dworcu autobusowym przy ul. Chramcówki 35A. Z kolei powrót z Zakopanego do Gorzowa wygląda następująco: ze stolicy Tatr autobus wyjeżdża o godz. 23.30, a do Gorzowa dociera o godz. 10.25 rano następnego dnia.

Bilety na tę trasę są już w sprzedaży na stronie www.flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej. Na ten moment kalendarz rezerwacyjny dla tego połączenia jest otwarty do 1 kwietnia 2020.

Pełna trasa linii N1362: Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Świebodzin – Zielona Góra – Lubin – Wrocław Lotnisko – Wrocław – Katowice – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Zakopane.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości