Wiadomości

Zalany plac zabaw przy Sulęcińskiej

10 stycznia 2019, 11:05, red
fot. czytelnik Marek
Mieszkaniec ul. Sulęcińskiej w Gorzowie wskazuje, że nowy plac zabaw to fuszerka, ponieważ podczas budowy nikt nie podniósł terenu i plac jest po prostu zalewany. Z kolei urzędnicy podkreślają, że monitorują sytuację i w razie czego podejmą niezbędne działania.

Pod koniec grudnia 2018 roku do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się mieszkaniec ul. Sulęcińskiej, który wskazywał, że nowo oddany do użytku plac zabaw przy ul. Sulęcińskiej jest zalany wodą i zrobiło się na nim po prostu bagno.

- Teren ten jest przez większą część roku zalany, a podczas robót nikt nie podniósł terenu. Czy w ogóle ktokolwiek z miasta odbierał tę inwestycję? - napisał w mailu do redakcji czytelnik Marek z prośbą o interwencję.

O zajęcie się sprawą zwróciliśmy się do Urzędu Miasta. W tym tygodniu dostaliśmy odpowiedź od urzędników.

- Prace związane z budową placu zabaw przy ul. Sulęcińskiej prowadzone były w miesiącu listopadzie i grudniu 2018 roku. Z uwagi na termin realizacji robót teren, na którym prowadzone były prace będzie podlegał procesowi osiadania. W związku z powyższym miasto będzie monitorować sytuację zalewania działki wodami opadowymi i po uzyskaniu stanowiska inspektora nadzoru podejmie odpowiednie działania zmierzające do usunięcia przyczyn powstawania zastoisk wody na terenie placu zabaw – komentuje Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości