Wiadomości

Pierwsze zniżki dla dorosłych z kartą mieszkańca

29 listopada 2018, 15:14, red
fot. archiwum
Pod koniec listopada władze Gorzowa ogłosiły, że do programu gorzowska karta mieszkańca dołączyło 7 firm, które oferują zniżki i rabaty dla wszystkich mieszkańców Gorzowa. Wśród oferowanych produktów możemy skorzystać z rabatu na okulary, książki czy kwiaty.

Do tej pory gorzowska karta mieszkańca obejmowała jedynie zniżkę na komunikację miejską dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 25 lat. Z kartą mieszkańca uczniowie mogli zapłacić za bilet miesięczny 29 zł zamiast 46 zł. Natomiast dorośli, którzy wyrobili sobie taką kartę nie mieli z niej żadnego pożytku.

Pod koniec listopada miasto ogłosiło, że do programu dołączyły nowe firmy, które oferują zniżki i rabaty dla wszystkich mieszkańców Gorzowa, którzy wyrobią sobie kartę mieszkańca. Tym samym na listę trafiło 7 firm oferujących przeróżne usługi, również dla dorosłych.

Od 29 listopada posiadacze gorzowskiej karty mieszkańca będą mogli otrzymać:

- 5% rabatu na cały asortyment sklepu internetowego „Świat kwiatów” Marcin Sikora

- 5% rabatu na cały asortyment „MC Kwadrat A. Kisza, S. Kisza, B. Kowalik”, czyli ogólnopolskiej sieci tanich księgarni

- 10% rabatu na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, zniżki nie łączą się z promocjami w „Zakład Optyczny” Halina Kowalczyk

- 5% rabatu na wszystkie kursy organizowane przez „Akademię Nauki” Marcin Matusik

- 15% zniżki na wszystkie oprawki okularowe, 10% zniżki na okulary przeciwsłoneczne, bezpłatne badanie wzroku w „Progress Optyk” Wojciech Nawrocki

- 10% zniżki na zakup zwierząt poza akwarystyką w „Zielone ZOO” Tomasz Dobies

- bezpłatne badanie ostrości wzroku oraz 10% zniżki na okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne w „Optyk Dorota Białowąs”.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości