Wiadomości

Szarpał się z ekspedientką i ukradł pieniądze

22 listopada 2018, 08:49, ak
fot. archiwum
To kolejny napad na sklep w ostatnich dniach na terenie Gorzowa. Tym razem celem złodzieja była Żabka na gorzowskim Manhattanie. Zamaskowany mężczyzna ukradł kasetkę z całym utargiem i uciekł.

Informacje o napadzie na sklep Żabka na osiedlu Manhattan otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400 i na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do napadu doszło w środowy wieczór 21 listopada przed godz. 23, czyli tuż przed zamknięciem sklepu.

- Do środka wszedł mężczyzna, który zaczął krzyczeć i grozić ekspedientce, aby oddała mu pieniądze. Złodziej zaczął szarpać się z kobietą stojącą za kasą i wyrwał jej w końcu kasetkę z pieniędzmi. Następnie mężczyzna uciekł ze sklepu – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna był zamaskowany, ukradł ze sklepu cały środowy utarg. Na szczęście pracownicy sklepu nic się nie stało. Na miejsce została wezwana policja oraz technicy kryminalni, którzy zabezpieczyli wszystkie ślady.

Policjanci nie wykluczają, że może to być ta sama osoba, która w ostatnich dniach dokonała dwóch innych napadów na terenie Gorzowa. Tym bardziej, że sposób działania jest podobny. Złodziej jest zamaskowany i wchodzi do sklepu tuż przed jego zamknięciem, a następnie kradnie kasetkę z pieniędzmi. Do takich napadów doszło 4 listopada przy ul. Chrobrego oraz 20 listopada przy ul. Łokietka.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości