Napad na sklep monopolowy

21 listopada 2018, 09:37, red
fot. czytelnik
We wtorkowy wieczór przy ul. Łokietka w Gorzowie doszło do napadu na sklep monopolowy. Zamaskowany mężczyzna użył gazu pieprzowego i ukradł z kasy pieniądze. Złodzieja szuka policja.

Informację o zdarzeniu przy ul. Łokietka otrzymaliśmy od naszego czytelnika na numer alarmowy 45 00 66 400. Okazało się, że w we wtorek 20 listopada około godz. 21.30 w sklepie monopolowym doszło do napadu. Na miejsce została wezwana policja i karetka pogotowia.

- Do sklepu wszedł mężczyzna, który prawdopodobnie był zamaskowany i rozpylił w środku gaz pieprzowy. Następnie mężczyzna kradnie kasetkę z pieniędzmi. Pracownica doznała szoku i niewiele pamięta z całej sytuacja. Policjanci byli już na miejscu kilka minut po zdarzeniu – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu było również pogotowie, ale kobieta odmówiła pomocy. Rysopis, jaki przekazała policjantom był szczątkowym. Po całym zdarzeniu, pobliski teren został sprawdzony przez policjantów. Niestety nie udało się zatrzymać złodzieja.

- Mężczyzna jest cały czas poszukiwany przez policjantów. Za użycie gazu i kradzież pieniędzy grozi mu do 12 lat więzienia, ponieważ będzie odpowiadał za rozbój – podkreśla Jaroszewicz.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości