Wiadomości

Tragedia w Gorzowie. Nie żyje dziecko

12 listopada 2018, 10:16, red
W sobotni wieczór w jednym z miejsc rozrywki dla dzieci i młodzieży doszło do tragicznego zdarzenia. Podczas zabawy zasłabł 9-letni chłopiec. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować dziecka. Sekcja zwłok ma wykazać jaka była przyczyna śmierci 9-latka.

Informacje o tragicznym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400. - W sobotni wieczór podczas zabawy doszło do tragedii. Zmarł 9-letni chłopiec – napisał czytelnik Krystian.

Zdarzenie z soboty 10 listopada potwierdza Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie. Rzeczywiście podczas zabawy zasłabł 9-letni chłopiec. Do nieprzytomnego dziecka zostało wezwane pogotowie. Niestety pomimo kilkudziesięciu minut reanimacji lekarz stwierdził zgon chłopca. Na miejsce przyjechała policja oraz prokurator.

- Na miejscu były prowadzone czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało chłopca zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która odbędzie się prawdopodobnie we wtorek. Wówczas będziemy mogli powiedzieć więcej na temat tego tragicznego zdarzenia oraz dlaczego doszło do śmierci dziecka – komentuje prokurator Agnieszka Hornicka-Mielcarek z Prokuratury Rejonowej w Gorzowie.

NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚMIERCI 9-LETNIEGO BARTKA ZNAJDZIECIE TUTAJ

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości