Wiadomości

Kto stracił najwięcej, a kto zyskał?

22 października 2018, 16:28, mk
Nowa rada Miasta Gorzowa będzie odmieniona. Wróci do niej parę osób, które były wcześniej, będą też nowe twarze. Do rady wracają Radosław Wróblewski oraz Jerzy Antczak. Mandat stracił miedzy innymi Grzegorz Musiałowicz.

Ze wstępnych wyliczeń wynika, że w nowej Radzie Miasta Gorzowa pozostało 15 z 25 dotychczasowych radnych. Pięciu z nich nie startowało w wyborach do Rady Miasta Gorzowa. Byli to: Robert Jałowy i Paweł Ludniewski z PiS, Izabella Piotrowicz z PO, oraz Jerzy Wierchowicz i Zbigniew Syska z klubu Kocham Gorzów.

W Radzie Miasta na lata 2018-2023 nie znaleźli swojego miejsca, mimo ubiegania się o reelekcję: Aleksandra Górecka i Piotr Zwierzchlewski z Gorzów Plus, Marcin Kazimierczak i Grzegorz Musiałowicz z Kocham Gorzów oraz Artur Andruszczak z PO.

Nowi radni, którzy wymienią w Radzie Miasta Gorzowa wymienione wcześniej osoby to: Alicja Burdzińska i Robert Anacki z PiS, Jerzy Antczak, Albert Madej, Jacek Sterżeń i Tomasz Manikowski z KWW Jacka Wójcickiego, Anna Kozak, Paulina Szymotowicz, Piotr Wilczewski i Radosław Wróblewski z Koalicji Obywatelskiej. Spośród zupełnie nowych radnych, są osoby, które już wcześniej zasiadały w Radzie Miasta Gorzowa. Są to Jerzy Antczak (kiedyś SLD, teraz KWW Wójcickiego) oraz Radosław Wróblewski (Platforma Obywatelska).


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości