Wiadomości

Zwłoki nad jeziorem w Kłodawie

4 września 2018, 10:23, red
fot. Lubuska Policja
We wtorkowy poranek na jednej z dzikich plaż nad jeziorem w Kłodawie koło Gorzowa zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Na miejscu jest policja i prokurator.
- Coś się dzieje na jednej z plaż w Kłodawie. Teren został zabezpieczony przez policję, która nie wpuszcza na plażę. Przed chwilą odjechała stąd karetka, a obok policjantów stoi kobieta i płacze. Musiało się tam coś wydarzyć – opowiada czytelnik Marcin, który zadzwonił do naszej redakcji pod numer telefonu 45 00 66 400.

Faktycznie, na jednej z dzikich plaż nad jeziorem w Kłodawie doszło do tragicznego odkrycia. Policjanci zabezpieczyli teren, na miejsce została wezwana również karetka pogotowia.

- Kobieta, która przed godz. 10 wybrała się na spacer, znalazła na plaży zwłoki mężczyzny. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy ustalili tożsamość mężczyzny. Decyzją prokuratora odstapiono od sekcji zwłok, ciało zostało przekazane rodzinie – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Prokuratura potwierdza, że młody mężczyzna popełnił samobójstwo. Miał też zostawić rodzinie wiadomość multimedialną jeszcze przed swoją śmiercią.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości