Wiadomości

Zwłoki mężczyzny wyłowione z jeziora

5 sierpnia 2018, 12:24
fot. czytelniczka Dorota
Strażacy, którzy w niedzielę wznowili poszukiwania mężczyzny nad jeziorem w Gliniku koło Gorzowa, odnaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny. Na miejscu jest prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

W sobotę 4 sierpnia po godz. 20 gorzowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który miał wejść do jeziora w miejscowości Glinik i już z niego nie wyjść. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz grupa nurków.

Poszukiwania mężczyzny trwały ponad 2,5 godziny, jednak ze względu na słabą widoczność i zmrok akcja została przerwana. Strażacy wznowili poszukiwania w niedzielę 5 sierpnia o godz. 10.

- Po około 20 minutach od wznowienia akcji, grupa nurków odnalazło ciało na dnie jeziora i wyłowiła zwłoki mężczyzny na brzeg jeziora. Na miejsce przyjechał prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Mężczyzna, prawdopodobnie pochodzący z Ukrainy miał wejść do wody pod wpływem alkoholu razem ze swoimi dwoma znajomymi. Niestety nie wyszedł już na brzeg. Służby zawiadomili jego koledzy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości