Brutalny i krwawy atak na Górczynie [zdjęcia]

15 czerwca 2018, 19:22, ak
fot. czytelnik
Do dramatycznych scen doszło w piątkowe popołudnie przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. Mężczyzna został zaatakowany i pocięty nożem przez nieznanych napastników, ciężko ranny trafił do gorzowskiego szpitala.

W piątkowe popołudnie 15 czerwca w okolicach parkingu banku i hipermarketu przy ul. Górczyńskiej doszło do ataku na mężczyznę. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika na numer alarmowy 45 00 66 400.

Wszystko działo się po godz. 18, według relacji świadków do mężczyzny miało podbiec dwóch lub trzech zamaskowanych nożowników – mieli w rękach długie noże. Bandyci zaatakowali mężczyznę i pocięli go nożami, a następnie ukradli mu plecak.

- Mężczyzna został ciężko ranny, pogotowie przetransportowało go do gorzowskiego szpitala. Na ten moment jest za wcześnie aby mówić o szczegółach zdarzenia. Zabezpieczamy monitoring, przesłuchujemy świadków. Każda informacja na temat tego brutalnego zajścia jest dla nas bardzo ważna – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

godz. 21.45 - Wiemy już, że zaatakowany mężczyzna to 38-letni syn właściciela kantoru, który przemieszczał się z kantoru przy Strzeleckiej do kantoru przy ul. Górczyńskiej. Jak ustalił portal gorzowianin.com został on napadnięty przez czterech zamaskowanych mężczyzn, którzy następnie wskoczyli do samochodu i odjechali z miejsca zdarzenia razem z plecakiem, który ukradli swojej ofierze.

- Napastników było czterech, wszyscy mulaci, mieli peruki na głowach. Po tym, jak zaatakowali mężczyzn, wskoczyli do auta i odjechali - opowiada pani Katarzyna, która była świadkiem zdarzenia.

Napadniętemu 38-latkowi na pomoc ruszyło dwóch przechodzących obok mężczyzn. Niestety napastnicy również ich zaatakowali. Jeden z nich, 45-latek został dotkliwie pobity – ma złamaną m.in. szczękę, w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Drugi z mężczyzn ma rany cięte na plecach oraz obitą twarz.

- Jest to zdarzenie kryminalne o charakterze rabunkowym. Syn właściciela kantoru, który został zaatakowany jest w stanie ciężkim, przebywa na oddziale intensywnej terapii w gorzowskim szpitalu. Trwa obecnie obława za sprawcami rozboju – komentuje Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu cały czas pracują kryminalni. Natomiast policja prosi o kontakt wszystkich świadków zdarzenia pod numerem 997 lub o stawienie się w najbliższym komisariacie policji.

NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEN TEMAT ZNAJDZIECIE TUTAJ

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Fotoreportaż


1/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

1/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

2/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

2/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

3/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

3/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

4/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

4/4 Napad przy ul. Górczyńskiej

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości