Strefa kibica powstanie na błoniach w Gorzowie

1 czerwca 2018, 14:53, ak
fot. Dawid Nowakowski
Dobra wiadomość dla fanów piłki nożnej. Wszystkie mecze mistrzostw świata w piłce nożnej będzie można obejrzeć na świeżym powietrzu w towarzystwie znajomych w strefie kibica, która zostanie stworzona na nadwarciańskich błoniach przy ul. Przemysłowej.

Jeszcze przed Dniami Gorzowa na nadwarciańskich błoniach zostanie rozstawiony wielki namiot, który będzie nosił nazwę „hala aktywności społecznych”. To tam przez całe wakacje Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej będzie prowadził przeróżne działania, w tym  akcje społeczne czy wydarzenia kulturalne.

Jednak zanim rozpoczną się na dobre wakacje, to w namiocie zostanie utworzona strefa kibica na czas mistrzostw świata w piłce nożnej, które rozpoczynają się 14 czerwca w Rosji.

- W strefie kibica w namiocie zostanie ustawiony telebim, do tego będą ławeczki i stoliki, mała gastronomia oraz miejsce w którym będzie można kupić piwo. Natomiast, jeżeli pogoda będzie tylko dopisywać, to na dworze zostaną ustawione ławki i leżaki oraz telebim. Tak aby każdy mógł w fajnej atmosferze obejrzeć mecz w gronie znajomych – opowiada Katarzyna Miczał z LOWES.

Strefa kibica rusza 14 czerwca wraz z rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji. Co istotne, w strefie będzie obejrzeć wszystkie mecze rozgrywane podczas mundialu, w tym oczywiście mecze reprezentacji Polski.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości