Wiadomości

Kolejny etap prac na Gwiaździstej

1 czerwca 2018, 10:04, red
fot. gorzowianin.com
Kierowcy poruszający się po osiedlu Słonecznym w Gorzowie muszą liczyć się z kolejnymi zmianami i utrudnieniami w ruchu. W poniedziałek wykonawca przebudowy ul. Gwiaździstej zamknie kolejny odcinek.

W poniedziałek 4 czerwca wykonawca przebudowy ulicy Gwiaździstej przystąpi do kolejnego, drugiego etapu prac. Zamknięty zostanie kolejny odcinek ulicy o długości około 140 metrów - od wjazdu do Gorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (z zachowaniem wjazdu) do połowy skrzyżowania z ul. Gwiaździstą boczną (przy wjeździe do kościoła).

- Wykonawca jest zobowiązany zapewnić dojście przez plac budowy do posesji i instytucji zlokalizowanych przy ulicy Gwiaździstej. Z uwagi na zakres prac wyznaczone wcześniej objazdy do ul. Olimpijskiej i Gwiaździstej pozostaną bez zmian – mówi Paweł Najdora z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.

Dojazd do budynków nr 1-4 przy ul. Gwiaździstej będzie zapewniony od strony ul. Olimpijskiej. Ruch po tym odcinku drogi ulicy Gwiaździstej będzie odbywał się po kruszywie – kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność oraz zwracać uwagę na oznakowanie drogowe.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości