• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 63 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Wymienią zardzewiałe elementy fontanny

28 maja 2018, 16:12, red
fot. Krystyna Zwolska
W dwa dni wykonawca Kwadratu będzie naprawiał fontannę znajdującą się na placu. Wszystko przez to, że niektóre jej elementy zardzewiały tuż po jej uruchomieniu. Wszystko zostanie przeprowadzone w ramach gwarancji.

Miejskie fontanny ruszyły tradycyjnie 1 maja, a już kilka dni później zwrócili się do portalu gorzowianin.com mieszkańcy Gorzowa, którzy zauważyli że elementy fontanny na nowo wyremontowanym Kwadracie już rdzewieją. Gorzowianie byli oburzeni tą sytuacją, tym bardziej że fontanna działała niewiele ponad tydzień.

- Z związku z przebudową Kwadratu wiązałem spore nadzieje, ale wykonanie jest tragiczne. Po kilku dniach elementy fontanny są zardzewiałe. Aż wstyd wyjść na ten plac ze znajomymi – podkreśla czytelnik Norbert.

Z pytaniem co dalej zwróciliśmy się do Urzędu Miasta. - Zardzewiałe elementy fontanny zostaną wymienione przez wykonawcę w ramach gwarancji i zostanie to zrobione do końca maja – komentuje Ewa Sadowska, rzecznik Urzędu Miasta.

Jak się okazuje, prace na fontannie na Placu Nieznanego Żołnierza, czyli popularnym Kwadracie zostaną przeprowadzone we wtorek 29 maja i środę 30 maja. Na czas wymiany elementów stalowych przez wykonawcę, fontanna będzie nieczynna.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości