Wiadomości

Torowisko na Pomorskiej do remontu [zdjęcia]

28 maja 2018, 15:14, red
fot. Anna Kluwak
Władze Gorzowa ogłosiły przetarg na przebudowę peronów tramwajowych i torowiska przy ul. Pomorskiej na odcinku około 350 metrów. Magistrat czeka na zgłoszenia chętnych firm do 7 czerwca.

Gorzowski magistrat ogłosił przetarg na "Przebudowę peronów tramwajowych przy ul. Pomorskiej wraz z remontem torowiska na odcinku od ronda Ofiar Katynia do ul. Zamenhofa".

Zakres prac obejmie remont torowiska obejmie odcinek od ronda Ofiar Katynia do ul. Zamenhofa wraz ze zwrotnicą. A także przebudowę peronów tramwajowych w obu kierunkach na wysokości ul. Zamenhofa, wraz z wiatami przystankowymi. Przebudowy doczekają się przejścia dla pieszych, przejazd rowerowy przez torowisko i chodnik.

Miasto czeka na zgłoszenia firm do czwartku 7 czerwca. Wybrany wykonawca będzie zrealizować inwestycję do 30 listopada 2018 roku.

W specyfikacji istotnych warunków zamówienia możemy przeczytać, że urządzenia przeznaczone do sprzedaży biletów (biletomaty) zostały wyłączone z zakresu przetargu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

1/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

2/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

2/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

3/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

3/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

4/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

4/4 Torowisko przy ul. Pomorskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości