Wiadomości

Wykonawca Sulęcińskiej poszukiwany

23 maja 2018, 13:24, ak
fot. archiwum
Władze Gorzowa ogłosiły w końcu przetarg na przebudowę ul. Sulęcińskiej. Ten długo wyczekiwany przez wielu mieszkańców remont rozpocznie się i zakończy jeszcze w tym roku.

Zniszczona ul. Sulęcińska przez wiele osób była nazywana „drogą wstydu”, a mieszkańcy od lat czekali na jej remont. W kwietniu portal gorzowianin.com informował o tym, że Sulęcińska doczeka się przebudowy jeszcze w tym roku.

Miasto otrzymało właśnie pozwolenie na budowę, więc ogłosiło przetarg na przebudowę ul. Sulęcińskiej na odcinku około 1,3 kilometra od mostu na kanale Różkowieckim do skrzyżowania z ul. Zuchów.

Według wstępnych wyliczeń, inwestycja ma kosztować około 2 mln 670 tys. zł. Magistrat czeka na zgłoszenia chętnych firm do czwartku 7 czerwca.

Firma, która wygra przetarg będzie musiała wykonać prace, które będą obejmowały modernizację jezdni, remont mostku, przebudowę chodników i odwodnienie jezdni. Wykonawca będzie miał czas na ukończenie prac do 15 grudnia 2018 roku.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości