Wiadomości

Kierowca renault jechał pod prąd na S3. Mężczyzna zginął [zdjęcia]

13 marca 2018, 09:27, ak
fot. Anna Kluwak
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek na trasie S3 z Gorzowa do Zielonej Góry. Tuż przed zjazdem z trasy S3 na autostradę A2 zderzyły się czołowo renault i skoda. Wszystko przez to, że kierowca renault wjechał pod prąd.

We wtorek 13 marca około godz. 6.30 rano na 145 kilometrze trasy S3 na odcinku z Gorzowa do Zielonej Góry doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło tuż przed węzłem w Jordanowie (węzeł umożliwiający wjazd na autostradę A2).

Starszy mężczyzna kierujący renault jadąc pod prąd doprowadził do czołowego zdarzenia z kierującą skodą. - Według wstępnych ustaleń 67-letni mężczyzna, który poruszał się renault pomylił zjazdy i wjechał pod prąd na S3 prawdopodobnie na węźle w Jordanowie lub nawet w Świebodzinie. Kierujący renault doprowadził do czołowego zderzenia ze skodą, która jechała prawidłowo trasą S3 w kierunku Zielonej Góry. Wskutek wypadku na miejscu zginął kierowca renault, natomiast 37-letnia kierująca skodą została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – komentuje Marcin Ruciński, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Droga S3 od Gorzowa w kierunku Zielonej Góry i wjazdy na autostradę A2 jest zablokowana. Kierowcy jadący od Gorzowa są kierowani na węźle Międzyrzecz Północ na tzw. starą trójkę, dopiero w Świebodzinie mogą wrócić na trasę S3.

AKTUALIZACJA

godz. 11.30 - Trasy S3 w kierunku Zielonej Góry oraz wjazdu na autostradę A2 została odblokowana.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/6 Śmiertelny wypadek na S3

1/6 Śmiertelny wypadek na S3

2/6 Śmiertelny wypadek na S3

2/6 Śmiertelny wypadek na S3

3/6 Śmiertelny wypadek na S3

3/6 Śmiertelny wypadek na S3

4/6 Śmiertelny wypadek na S3

4/6 Śmiertelny wypadek na S3

5/6 Śmiertelny wypadek na S3

5/6 Śmiertelny wypadek na S3

6/6 Śmiertelny wypadek na S3

6/6 Śmiertelny wypadek na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości