Wiadomości

Zderzenie volkswagena z ciężarówką [zdjęcia]

9 marca 2018, 06:15, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowy poranek na drodze z Gorzowa do Myśliborza. Na tzw. „starej trójce” zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

W piątkowy poranek po godz. 5 rano doszło do wypadku na „starej trójce” z Gorzowa w kierunku Myśliborza. Pierwsze informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika na numer alarmowy 515 016 102. Zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol.

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki volkswagen passat oraz samochodu ciężarowego doszło w okolicach miejscowości Jastrzębiec. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie.

Według wstępnych ustaleń kierowca samochodu ciężarowego wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni, przez co ciężarówka zjechała na przeciwległy pas. Z naprzeciwka jechał kierowca volkswagena passata, który widząc ciężarówkę na swoim pasie, próbował ratować się przed czołowym zdarzeniem. Ostatecznie samochód ciężarowy uderzył w bok passata, przez co auto znalazło się w rowie.

Kierowy ciężarówki nic się nie stało. W volkswagenie podróżował kierowca oraz pasażer, ranny został mężczyzna siedzący na fotelu pasażera.

Służby oraz kierowcy apelują o ostrożną jazdę, ponieważ na "starej trójce" jest bardzo ślisko i można łatwo wpaść w poślizg.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/2 Zderzenie osobówki z ciężarówką

1/2 Zderzenie osobówki z ciężarówką

2/2 Zderzenie osobówki z ciężarówką

2/2 Zderzenie osobówki z ciężarówką

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości