Wiadomości

"Śliski poranek" na drogach pod Gorzowem

9 marca 2018, 09:30, mati
Jak donoszą kierowcy, o poranku jest bardzo ślisko na drogach — szczególnie tych w niższej kategorii odśnieżania. Tzw. "szklanka" pojawiła się np. na starej „trójce” - tam doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką.

Nie lepiej było na innych drogach gminnych, gdzie nie dotarły piaskarki. Np. na drodze Bogdaniec – Stanowice, około 4:15 autobus MZK linii 120 wpadł w poślizg i wylądował na poboczu. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Normalny ruch na tej drodze przywrócono dopiero około godziny 9:30.

Do mniejszych lub większych kolizji dochodziło też na innych drogach. Fiat Punto wpadł do rowu na drodze do Barlinka, w okolicach skrzyżowania na Karsko, w okolicach także do rowu wpadł Nissan Almera. Do dachowania doszło na drodze krajowej numer 22. W okolicach Lemierzyc, kierowca osobówki wpadł do rowu – auto przewróciło się na dach. Kolejne zdarzenie drogowe miało miejsce w okolicach byłego ZOO Safari w Świerkocinie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości